تعمیرات کولر گازی 

فرم درخواست آنلاین تعمیرکار

  تعمیرات تخصصی کولر گازی

  جهت اعزام تعمیرکار فرم زیر را تکمیل کنید

   تعمیرات کولر گازی در ۴ مرحله

   ثبت درخواست تعمیر

   به صورت تلفنی یا آنلاین

   حضور تکنسین باتجربه

   جهت بررسی و تشخیص مشکل

   تعمیر و رفع مشکل

   تعمیر/تعویض قطعات معیوب

   تست و گارانتی تعمیر

   ارایه گارانتی ۶ ماهه تعمیرات

   تعمیرات تخصصی کولر گازی

   اهمیت استفاده از کولر گازی در گرمای جهنمی تابستان بر هیچ کسی پوشیده نیست. خرابی کولر گازی در اوج گرمای تابستان می‌تواند شما و خانواده‌تان را کلافه کند.

   خدمات تعمیرات تخصصی کولر گازی مرکز تعمیر توسط تعمیرکاران با سابقه در این صنعت انجام می‌شود.

   همه تعمیرکاران مرکز تعمیر دارای گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای معتبر و حداقل ۴ سال تجربه موفق هستند. از این رو با خیالی راحت می‌توانید نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی خود را به ما بسپارید.

   خدمات نصب و تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. برای اعزام تعمیرکار همین حالا تماس بگیرید.

   خدمات مرکز تعمیر

   تعمیرکاران مرکزتعمیر آموزش دیده و قابل اعتماد هستند و تجربه کافی در تعمیر برندهای مختلف کولر گازی را دارند. آنها در سریع‌ترین زمان ممکن برای تعمیر به محل شما اعزام می‌شوند.

   تعمیرات کولر گازی

   زمانی که کولر گازی شما کار نمی‌کند یا سرمایش/گرمایش کافی ایجاد نمی‌کند یا زمانی که نشتی آب دارد، با صدای بلند یا عجیب کار می‌کند، اگر نشتی گاز دارد یا یخ می‌زند؛ می‌توانید برای تعمیر آن با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

   همچنین وقتی کولر گازی شما بوی بدی تولید می‌کند و یا اگر عملکرد ضعیفی دارد و قبض برق‌تان زیاد شده باشد و حتی زمانی که دریچه های هوا یا توری کولر کثیف شده باشد می‌توانید برای تعمیر و سرویس آن با ما تماس بگیرید.

   سرویس دوره‌ای کولر گازی

   از آنجایی که خراب شدن کولر گازی می‌تواند مشکلات زیادی برای شما و خانواده‌تان ایجاد کند و همچنین با توجه به این‌که هزینه تعمیرات کولر گازی بسیار بیشتر از هزینه‌های سرویس دوره‌ای هست، پیشنهاد می‌شود کولر گازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس کنید تا از سالم بودن آن مطمئن و مانع خرابی‌های احتمالی شوید.

   برای اعزام سرویس‌کار باتجربه کولر گازی همین حالا با ما تماس بگیرید.

   بیش از ۱۳,۰۰۰ کولر گازی را در محل مشتری تعمیر و سرویس کرده‌ایم!

   خدمات تعمیر کولر گازی در مرکز تعمیر به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است. ما آماده هستیم تا هر مشکلی که کولر گازی شما داشته باشد را بررسی و رفع کنیم. تیم ما متشکل از تعمیرکاران مجرب، باتجربه و دارای گواهینامه است که می‌توانند به سرعت مشکل را تشخیص داده و کولر شما را تعمیر کنند.

   ما اهمیت سرعت در تعمیر کولر گازی را می‌دانیم و همیشه آماده هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای سرویس و تعمیر کولر شما اقدام کنیم.

   به رضایت مشتریان خود افتخار می‌کنیم

   تعمیرکاران مرکز تعمیر علاوه بر این‌که در حوزه کاری خود متخصص و باتجربه هستند و گواهی‌نامه‌های مربوطه را دریافت کرده‌اند، در ارتباط با مشتریان هم با ادب و احترام رفتار می‌کنند.

   • خانم عیوض‌خانی
    خدمات عالی و پاسخگویی فوق العاده! تخصص و سرعت عمل آقای میرزایی برای تعمیر کولر گازی بوش ما شایسته تقدیر و قدردانی هست. استفاده از خدمات تعمیرات مرکز تعمیر را به همه دوستان و آشنایانم پیشنهاد می‌کنم.
     
    خانم عیوض‌خانی
    تعمیر کولر گازی بوش
   • آقای صبوری
    کار تیم مرکز تعمیر عالی بود! آنها بسیار حرفه ای، مودب و دارای تخصص بالا هستند. انشالله اگر عمری باقی باشد، برای سال‌های بعد هم سرویس کولر گازی شرکت را به تیم فوق العاده مرکز تعمیر می‌سپارم.
    آقای صبوری
    سرویس کولر گازی سامسونگ
   • هر یک از کارمندان مرکز تعمیر که با آنها برخورد داشتم بسیار مودب، حرفه ای و کاربلد بودند. از تعمیرکاران مرکز تعمیر متشکرم که برای کثیف نشدن فرش‌ها، ابتدا آنها را جمع کردند و سپس کارشان را شروع کردند. از اینکه تعمیر کولر گازی را به شرکت شما سپردم خوشحالم.
   • از خدمات عالی و پاسخ سریع در آخر هفته متشکریم. شما بچه های مرکز تعمیر همیشه فراتر از انتظار عمل می‌کنید و از ۱۰۰ نمره به شما ۱۰۰ می‌دهم.
   • آقای موسی‌لو
    مرکز تعمیر واقعاً با تمرکز بر نیازهای مشتریان خود پیشرفت می‌کند! کارکنان حرفه ای و مودب، ارائه خدمات با کیفیت و توجه به اهمیت پاسخگویی به نیازهای مشتریان همه از مواردی هستند که به رشد شرکت مرکز تعمیر کمک می‌کند.
    آقای موسی‌لو
    تعمیر اسپلیت گری

   سوالات متداول

   1هزینه تعمیرات کولر گازی چقدر است؟
   بدون بررسی کولر گازی و تشخیص مشکل نمی‌توان قیمت دقیقی برای تعمیر آن برآورد کرد. معمولا رفع مشکلات الکتریکی با هزینه بسیار پایین قابل انجام است؛ اما گاهی با توجه به قطعات خراب شده، تعمیر کولر گازی هزینه‌بر است.
   2می‌توانم هزینه تعمیر کولر گازی را به کارت تعمیرکار بزنم؟
   بلی. می‌توانید هزینه‌های تعمیر کولر گازی را به حساب شرکت و یا شماره کارت تعمیرکار واریز کنید.
   3آیا تضمینی برای خراب نشدن دوباره کولر گازی ارایه می‌کنید؟
   بلی. تمامی دستگاه‌های تعمیر شده توسط مرکز تعمیر به مدت ۶ ماه گارانتی می‌شوند.
   4آیا تکنسین شما قبل از مراجعه با من تماس می‌گیرد؟
   بلی تعمیرکاران مرکز تعمیر قبل از آنکه به سمت خانه/محل کار شما راه بیوفتند با شما تماس می‌گیرند و پس از تایید برای تعمیر کولر گازی شما می‌آیند.