تعمیرات یخچال فریزر 

فرم درخواست آنلاین تعمیرکار

  تعمیرات یخچال فریزر

  جهت اعزام تعمیرکار فرم زیر را تکمیل کنید

   تعمیرات یخچال در ۴ مرحله

   ثبت درخواست تعمیر

   به صورت تلفنی یا آنلاین

   حضور تکنسین باتجربه

   جهت بررسی و تشخیص مشکل

   تعمیر و رفع مشکل

   تعمیر/تعویض قطعات معیوب

   تست و گارانتی تعمیر

   ارایه گارانتی ۶ ماهه تعمیرات

   تعمیرات تخصصی یخچال

   یخچال فریزر یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین لوازم خانگی است که باعث سهولت زندگی ما شده است و یقیناً زندگی بدون یخچال فریزر خیلی سخت و طاقت فرسا می‌شود.

   یخچال فریزر از معدود لوازم خانگی است که به صورت شبانه روزی کار می‌کند. خرابی یخچال فریز بستگی به نوع برند یخچال فریزر شما ندارد و ممکن است مشکل برای هر نوع برندی به وجود بیاید.

   وقتی برای یخچال‌تان مشکلی پیش آمد، باید سریع یخچال فریزرتان را تعمیر و راه اندازی کنید تا با مشکل بیشتری روبرو نشوید.

   خدمات مرکز تعمیر

   تعمیرکاران مرکزتعمیر آموزش دیده و قابل اعتماد هستند و تجربه کافی در تعمیر برندهای مختلف یخچال و فریزر دارند. آنها در سریع‌ترین زمان ممکن برای تعمیر به محل شما اعزام می‌شوند.

   تعمیرات تخصصی یخچال

   اگر یخچال شما از کار افتاده است یا به اندازه کافی خنک نمی‌شود و یا اگر مواد غذایی شما در داخل یخچال یخ می‌زنند و یا اگر یخچال‌تان یک‌سره کار می‌کند؛ برای تعمیر یخچال خود می‌توانید با ما تماس بگیرید.

   تعمیرات تخصصی فریزر

   اگر فریزر شما کار نمی‌کند، یا اینکه به بی‌وقفه در حال کار کردن هست و یا اگر فریزر شما برفک می‌زند و یا اگر کف فریزرتان یخ می‌بندد، اگر فریر شما با صدای بلند کار می‌کند و یا اگر فریزرتان برق زیادی مصرف می‌کند؛ با ما تماس بگیرید.

   تعمیرات تخصصی ساید بای ساید

   برخی از مشکلات رایج در انواع ساید بای ساید که نیاز به تعمیرات تخصصی دارند عبارتند از: ساید بای ساید خنک نمی‌کند. ساید بای ساید به اندازه کافی یخ نمی‌سازد. رطوبت اضافی در یخچال یا فریزر وجود دارد. ساید بای ساید با صدای زیاد کار می‌کند.

   تعمیرات تخصصی یخچال فریزر

   برخی از مشکلات متداول در ارتباط با انواع یخچال فریزر عبارتند از: یخچال خنک نمی‌کند. فریزر یخ نمی‌بندد. یخچال فریزر اتوماتیک نمی‌کند. درب یحچال فریزر بسته نمی‌شود. یخچال فریزر با صدای زیاد کار می‌کند. مصرف برق یخچال فریزر زیاد است.

   بیش از 30,000 یخچال را در محل مشتری تعمیر کرده‌ایم!

   یخچال فریزر جزو لوازم سنگین خانه به حساب می‌آید، وقتی خراب می‌شود، اولین مسئله‌ای که به فکرمان می‌رسد مشکل جابجایی آن است که بسیار سخت و هزینه‌بر است.

   به همین خاطر، کارشناسان متخصص را به محل شما اعزام می‌کنیم تا در هزینه‌ها و زمان شما صرفه جویی شود. در مرکز تعمیر انواع یخچال‌های قدیمی، یخچال‌های فریزردار، یخچال‌های فروشگاهی و صنعتی و ساید بای ساید در محل شما تعمیر می‌شود.

   به رضایت مشتریان خود افتخار می‌کنیم

   تعمیرکاران مرکز تعمیر علاوه بر این‌که در حوزه کاری خود متخصص و باتجربه هستند و گواهی‌نامه‌های مربوطه را دریافت کرده‌اند، در ارتباط با مشتریان هم با ادب و احترام رفتار می‌کنند.

   • آقای فروزان‌فر
    تکنسینی که برای تعمیر یخچال ما تشریف آوردن (آقای صبوری) کارشون عالی بود و در کمتر از ۱۰ دقیقه عیب‌یابی کردن و با تعویض ترموستات یخچال مشکل حل شد. ممنون از مرکز تعمیر.
    آقای فروزان‌فر
    تعمیر یخچال فریزر سامسونگ
   • خانم مرآتی
    تشکر می‌کنم به خاطر تعمیرکار های ماهرتون، یخچال فریزر من چند وقتی بود که درست کار نمی‌کرد از چند جای دیگه تعمیرکار آورده بودیم ولی نتونستن درستش کنن تعمیر کارهای شما توی کمترین زمان درست کردن و تا حالا دیگه به مشکلی برنخوردیم.
    خانم مرآتی
    تعمیر یخچال فریزر بوش
   • خانم پژوهیده
    خوشحالم که با مجموعه حرفه ای و با انصاف مرکز تعمیر آشنا شدم. یخچال فریزر ما که برندش ال جی هست موتورش سوخته بود که تعمیرکارهاتون اومدن و در کمترین زمان موتور یخچال رو تعمیر کردن. ممنون از شما. 
    خانم پژوهیده
    تعمیر یخچال ال جی
   • آقای پرستویی
    صبح متوجه شدم که یخچال ساید بای سایدمون که برند ‌بکو هست خنک نمی‌کنه، با مرکز تعمیر تماس گرفتم و تعمیرکارتون تو کمتر از ۲ ساعت رسیدن خونمون و ساعت یک ظهر یخچال‌مون کار می‌کرد. واقعا خیلی راضی هستیم.  
    آقای پرستویی
    تعمیر یخچال بکو
   • خانم انصاری
    آقای رضوانی واقعا آدم خیلی فنی هستن. ایشون بعد از تماسی که با مرکز تعمیر داشتم برای تعمیر یخچال‌مون اومدن. آقای رضوانی موقع تعمیر فریزر سریع، مودب، حرفه ای و تمیز بودن و مشکل فریزر رو برطرف کردن.
    خانم انصاری
    تعمیر فریزر هیتاچی
   • آقای کوهنورد
    کارتون عالی بود، طبق زمانی که اعلام کرده بودین، تعمیرکار به شرکت ما رسید و آبسردکن شرکت رو تعمیر کرد. هزینه‌ای که بابت تعمیر آبسردکن دریافت کردین به نظرم منصفانه بود؛ چرا که انتظار پرداخت هزینه بیشتری رو داشتم.
    آقای کوهنورد
    تعمیر آبسردکن ایستکول

   سوالات متداول

   1آیا تعمیر یخچال با یک بار بازدید انجام می‌شود؟
   معمولا یخچال در همان بازدید نخست تعمیر می‌شود. با این حال، اگر تکنسین قطعه معیوب در دستگاه شما را به همراه نداشته باشد یا قطعه مربوطه نیاز به تست/تعمیر در کارگاه تخصصی داشته باشد، هماهنگی‌های لازم برای بازدید بعدی انجام می‌شود.
   2می‌توانم هزینه تعمیر یخچال را به کارت تعمیرکار بزنم؟
   بلی. می‌توانید هزینه‌های تعمیر یخچال و فریزر را به حساب شرکت و یا شماره کارت تعمیرکار واریز کنید.
   3آیا تضمینی برای خراب نشدن دوباره یخچال ارایه می‌کنید؟
   بلی. تمامی دستگاه‌های تعمیر شده توسط مرکز تعمیر به مدت ۶ ماه گارانتی می‌شوند.
   4آیا تکنسین شما قبل از مراجعه با من تماس می‌گیرد؟
   بلی تعمیرکاران مرکز تعمیر قبل از آنکه به سمت خانه/محل کار شما راه بیوفتند با شما تماس می‌گیرند و پس از تایید برای تعمیر یخچال شما می‌آیند.