سوالات متداول

درباره خدمات تعمیر لوازم خانگی سوال دارید؟ سوالات متداول را بررسی کنید!

1چه زمانی برای تعمیر لوازم خانگی اقدام کنیم؟
بهتر است هرگاه علائمی از نقص یا خرابی در دستگاه خود مشاهده کردید، بلافاصله با یک تعمیرکار مشورت کنید. این علائم می‌تواند شامل کاهش عملکرد، صداهای غیرمعمول یا افزایش در میزان مصرف انرژی باشد.
2آیا می‌توانم لوازم خانگی خود را خودم تعمیر کنم؟
بستگی به مشکل و تجربه و دانش شما دارد. اگر دست به آچار هستید احتمالا بتوانید برخی مشکلات ساده را حل کنید، اما برای اکثر مشکلات، بهتر است به یک تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید. اگر تجربه کافی در تعمیر لوازم خانگی ندارید و با این حال دستگاه را باز کردید، لطفا برای بستن آن با ما تماس نگیرید!
3تعمیرات لوازم خانگی من چقدر زمان می‌برد؟
زمان تعمیر بستگی به نوع و مدل دستگاه و نوع خرابی دارد. تعمیرکار پس از بررسی دستگاه، می‌تواند برآورد دقیق‌تری از زمان لازم برای تعمیر ارائه دهد.
4آیا تعمیرکار به خانه من می‌آید یا باید دستگاه را به محل تعمیر ببرم؟
خدمات مرکز تعمیر شامل تعمیر در محل (در خانه یا محل کار شما) می‌باشد. با این حال بعضی قطعات مانند بردهای الکترونیکی برای تعمیر به آزمایشگاه مرکز تعمیر انتقال داده شده و پس از تعمیر در محل شما نصب می‌شود.
5آیا تعمیرکار قطعات اصلی استفاده می‌کند؟
اولویت ما روی تعمیر است، با این حال در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای داشته باشد، تعمیرکار انتخاب نوع قطعه را به شما واگذار می‌کند. پیشنهاد ما استفاده از قطعات اصل و شرکتی است.
6هزینه تعمیر لوازم خانگی چقدر است؟
هزینه تعمیر بستگی به نوع و میزان خرابی، قطعات مورد نیاز برای تعمیر و زمان لازم برای تعمیر دارد. تعمیرکار معمولاً پس از ارزیابی دستگاه، برآورد هزینه را ارائه می‌دهد.
7آیا تعمیرکار قبل از آمدن به خانه ما تماس می‌گیرد؟
بله، تعمیرکاران ما معمولاً قبل از آمدن به محل تعمیر (منزل یا محل کار شما) با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.
8آیا شما برای کارهای تعمیراتی خود گارانتی ارائه می‌دهید؟
بله، تعمیرات لوازم خانگی توسط تکنسین‌های مرکز تعمیر شامل ۳ ماه گارانتی می‌شود.
9چگونه می‌توانم درخواست تعمیرکار کنم؟
شما می‌توانید از طریق صفحه درخواست تعمیرکار یا شماره های تماس ما، درخواست اعزام تعمیرکار ثبت کنید.
10کدام لوازم خانگی را تعمیر می‌کنید؟
ما در مرکز تعمیر، تعمیرکاران باتجربه‌ای برای تعمیرلوازم خانگی بزرگ مانند کولر گازی، پکیج، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر در اختیار داریم.
11کدام برندهای لوازم خانگی را تعمیر می‌کنید؟
فرقی نمی‌کند لوازم خانگی شما مربوط به چه برندی باشد؛ تعمیرکاران مرکز تعمیر تجربه تعمیر انواع برندهای ایرانی و خارجی را دارند.

سوال دیگری دارید؟ با ما تماس بگیرید.

به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه هستید؟