تعمیرات پکیج 

فرم درخواست آنلاین تعمیرکار

  تعمیرات همه برندهای پکیج

  جهت اعزام تعمیرکار فرم زیر را تکمیل کنید

   تعمیرات پکیج در ۴ مرحله

   ثبت درخواست تعمیر

   به صورت تلفنی یا آنلاین

   حضور تکنسین باتجربه

   جهت بررسی و تشخیص مشکل

   تعمیر و رفع مشکل

   تعمیر/تعویض قطعات معیوب

   تست و گارانتی تعمیر

   ارایه گارانتی ۶ ماهه تعمیرات

   تعمیرات تخصصی پکیج

   پکیج‌های دیواری برای گرم کردن آب و همچنین تامین گرمایش خانه از طریق سیستم‌های کف‌گرمایشی و رادیاتورها استفاده می‌شود. در واقع پکیج ترکیبی از آبگرمکن بدون مخزن و موتورخانه کوچک است که همه نیازهای گرمایشی خانه را برآورده می‌سازد؛ به همین دلیل در صورت خرابی پکیج، تعمیر سریع آن (مخصوصا در فصل سرد سال) اهمیت دارد. 

   مرکز تعمیر به عنوان نماینده تعمیر انواع پکیج آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است.

   خدمات مرکز تعمیر

   تعمیرکاران مرکزتعمیر آموزش دیده و قابل اعتماد هستند و تجربه کافی در تعمیر برندهای مختلف پکیج را دارند. آنها در سریع‌ترین زمان ممکن برای تعمیر به محل شما اعزام می‌شوند.

   تعمیرات پکیج

   پکیج شما کار نمی‌کند، به اندازه کافی آب گرم نمی‌شود، آب دیر گرم می‌شود، آب بیش از حد داغ می‌شود، پکیج به‌طور ناگهانی خاموش می‌شود، فشار آب خروجی کم است، آب سرد و گرم می‌شود و دمای ثابتی ندارد، پکیج با صدای زیاد یا صدای عجیب کار می‌کند. 

   اگر هر یک از موارد بالا یا مشکلات دیگری برای پکیج‌تان بوجود آمده است، همین حالا می‌توانید برای تعمیر پکیج خود با ما تماس بگیرید.

   سرویس دوره‌ای پکیج

   از آنجایی که خراب شدن پکیج می‌تواند مشکلات زیادی برای شما و خانواده‌تان ایجاد کند و همچنین با توجه به این‌که هزینه تعمیرات پکیج بسیار بیشتر از هزینه‌های سرویس دوره‌ای هست، پیشنهاد می‌شود پکیج خود را به صورت دوره‌ای سرویس کنید تا از سالم بودن آن مطمئن و مانع خرابی‌های احتمالی شوید.

   برای اعزام سرویس‌کار باتجربه پکیج همین حالا با ما تماس بگیرید.

   بیش از ۱۶,۰۰۰ پکیج را در محل مشتری تعمیر و سرویس کرده‌ایم!

   خدمات تعمیر پکیج در مرکز تعمیر به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است. ما آماده هستیم تا هر مشکلی که پکیج شما داشته باشد را بررسی و رفع کنیم. تیم ما متشکل از تعمیرکاران مجرب، باتجربه و دارای گواهینامه است که می‌توانند به سرعت مشکل را تشخیص داده و پکیج شما را تعمیر کنند.

   ما اهمیت سرعت در تعمیر پکیج را می‌دانیم و همیشه آماده هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای سرویس و تعمیر پکیج شما اقدام کنیم.

   به رضایت مشتریان خود افتخار می‌کنیم

   تعمیرکاران مرکز تعمیر علاوه بر این‌که در حوزه کاری خود متخصص و باتجربه هستند و گواهی‌نامه‌های مربوطه را دریافت کرده‌اند، در ارتباط با مشتریان هم با ادب و احترام رفتار می‌کنند.

   • آقای رسولی
    خوشحالم که برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با مرکز تعمیر تماس گرفتم. تعمیرکاری که برای تعمیر پکیج خونه‌مون اومده بود، بسیار کاردرست و مودب بود. استفاده از خدمات مرکز تعمیر رو به دوستان و آشنایان و همسایه‌هامون پیشنهاد می‌کنم.
    آقای رسولی
    تعمیر پکیج ایران رادیاتور
   • خانم قربانی
    تعمیرکار پکیج بوتان که به خانه ما آمده بود خوش اخلاق، حرفه‌ای و کاردرست بود و خیلی سریع تونست مشکل پکیج رو تشخیص بده و حل کنه.
    خانم قربانی
    تعمیر پکیج بوتان
   • خانم بهشتی
    بسیار حرفه ای - خدمات عالی - قطعا استفاده از خدمات مرکز تعمیر رو توصیه می‌کنم. پنجشنبه اول صبح باهاشون تماس گرفتیم و بعد از یک ساعت رسیدن و شروع به تعمیر پکیج کردن.
    خانم بهشتی
    تعمیرات پکیج ایساتیس
   • آقای اربابی
    آقا وحید که برای تعمیر پکیج خونه‌مون تشریف آورده بود، اول به صورت صادقانه پیشنهاد داد که به جای تعمیر پکیج رو تعویض کنیم، بعد هم برای تعمیر برآورد هزینه کردن و نهایتا تصمیم گرفتیم فعلا تعمیر کنیم که بهترین وجه ممکن انجام شد.
    آقای اربابی
    تعمیر پکیج بوش

   سوالات متداول

   1هزینه تعمیرات پکیج چقدر است؟
   بدون بررسی پکیج و تشخیص مشکل نمی‌توان قیمت دقیقی برای تعمیر آن برآورد کرد. معمولا رفع مشکلات الکتریکی، مانند سوختن فیوز، ترموستات، یا المنت گرمایشی با هزینه بسیار پایین قابل انجام است؛ اما گاهی با توجه به قطعات خراب شده، تعمیر پکیج هزینه‌بر است.
   2می‌توانم هزینه تعمیر پکیج را به کارت تعمیرکار بزنم؟
   بلی. می‌توانید هزینه‌های تعمیر پکیج را به حساب شرکت و یا شماره کارت تعمیرکار واریز کنید.
   3آیا تضمینی برای خراب نشدن دوباره پکیج ارایه می‌کنید؟
   بلی. تمامی دستگاه‌های تعمیر شده توسط مرکز تعمیر به مدت ۶ ماه گارانتی می‌شوند.
   4آیا تکنسین شما قبل از مراجعه با من تماس می‌گیرد؟
   بلی تعمیرکاران مرکز تعمیر قبل از آنکه به سمت خانه/محل کار شما راه بیوفتند با شما تماس می‌گیرند و پس از تایید برای تعمیر پکیج شما می‌آیند.